Rekrutacja Advision360

W Advision360 tworzymy unikalne rozwiązania internetowe, zapewniające użytkownikom nie tylko estetyczny design, ale także intuicyjną obsługę. Dołącz do naszego młodego i kreatywnego zespołu, gdzie doceniamy Twoją pasję i zaangażowanie! Sprawdź, jak wygląda proces rekrutacji i dołącz do nas już dziś!

Jak wygląda rekrutacja w Advision360?

W Advision360 doceniamy Twój czas i dlatego staramy się, aby proces rekrutacyjny był jak najbardziej efektywny i sprawny. Nie marnujemy czasu na zbędne etapy rekrutacji, minimalizujemy ilość formalności, a od samego początku angażujemy do procesu Twojego bezpośredniego przełożonego.

1

Wysyłasz do nas swoje zgłoszenie.

2

Przeglądamy Twoje dokumenty i zapraszamy Cię na rozmowę rekrutacyjną, jeśli jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.

3

Spotykamy się w siedzibie Advision360. W rozmowie kwalifikacyjnej uczestniczy Twój bezpośredni przełożony.

4

Otrzymujesz informację zwrotną z naszą decyzją.

5

Jeśli decyzja jest pozytywna, spotykamy się ponownie, aby załatwić wszystkie formalności.

6

Rozpoczynamy współpracę. Onboarding na początek.

Dlaczego warto pracować w Advision360

1

Interesujące projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii. Realizujemy innowacyjne projekty IT dla naszych klientów, stale rozwijając się i poszerzając horyzonty.

2

Możliwość rozwoju kariery.Stawiamy na rozwój naszych pracowników, oferując szkolenia i możliwość zdobywania certyfikatów technicznych.

3

Młody zespół.W Advision360 pracujesz w inspirującym środowisku młodych, kreatywnych osób, gdzie atmosfera jest pełna energii i entuzjazmu.

4

Benefity pracownicze.Dbamy o dobrostan naszych pracowników, oferując szereg korzyści, które zwiększają komfort pracy i satysfakcję z wykonywanych obowiązków.